/*START - PROPER SCRIPT COLLAPSABLE MOBILE MENU DIVI CONSULTANT - 2022-08-24 - NVR*/ /*FINISH - PROPER SCRIPT COLLAPSABLE MOBILE MENU DIVI CONSULTANT - 2022-08-24 - NVR*/

SAVIUGDOS SPECIALISTĖ

 

Saviugdos specialistė – taip galiu save pristatyti. Tam, kad būtų paprasčiau suprasti, kuo Jums galiu padėti. Jau pačiame pavadinime slepiasi, kad pagalba, kurią noriu Jums suteikti yra tam, kad ugdytumėte save. Aš būsiu tik Jūsų dvasinis palydovas, kelionėje į klausimus ir atsakymus. Į savęs ieškojimą ir pažinimą. Į meilę ir pasitikėjimą savimi. Savo jėgomis. Savo planais.

Daugybė metų praktikos ir darbo su žmonėmis, man leido suprasti, kad dažniausiai mes esame patys didžiausi savo paties kritikai. Stovintys skersai kelio savo svajonių išspildymui. Savo planų įgyvendinimui. Ir savo laimės susikūrimui. Savo darbe naudoju įvairius metodus ir praktikas, kurias studijavau ir sėkmingai taikau savo darbe ne vienerius metus, sintezę. Tai leidžia man rasti individualų požiūrį į kiekvieną žmogų, kuris kreipiasi į mane, ir nukreipti visas mano žinias bei įgūdžius padėti išspręsti jo problemas ir pasiekti tikslus.

 

Saviugdos specialistė – emocinė ir dvasinė parama

 

 Dažnai į mane kreipiasi žmonės, praradę meilę gyvenimui. Praradę tikėjimą savimi. Stipriai įpratę save kritikuoti. Abejoti savo gebėjimais, dvejojantys ar yra verti būti laimingi, būti mylimi. Pavargę ieškoti ir nerasti pagalbos.
Mano misija – padėti Jums padėti sau patiems. Tik panirę į savo asmenybės gilesnius lygmenis, supratę kodėl savimi dvejojate, kokios to priežastys, galite save pamilti iš naujo. Esu įsitikinusi, kad bet kuri Jūsų užduotis yra išsprendžiama, jei joje pritaikote tinkamas žinias, energijas ir veiksmus. Šis įsitikinimas yra pagrįstas mano ilgamete patirtimi, padedant žmonėms.

 

Būdai, kuriuos pasitelkiu, siekdama padėti žmonėms

 

Labai dažnai sužeistą sielą, siūloma gydyti vaistais. Deja, nėra stebuklingos piliulės, kurią išgėrus, atrastumėte dvasinę ramybę ir laimę. Saviugda – tai procesas. Į kiekvieną užsiėmimą įtraukiu ir savo, kaip dvasinio ir senųjų ritualų konsultanto, sugebėjimus ir pažangiausių tyrimų rezultatus, kuriuos plėtojau kartu su tarptautine psichologų ir neuromokslininkų komanda. Šis dvasiškai pagrįstos ir energetinės medicinos derinys su Vakarų mokslo griežtumu, yra pati galingiausia emocinės ir dvasinės paramos forma, kurią aš žinau. Ir tai turi ilgalaikį poveikį.

Atvira širdimi laukiu Jūsų savo studijoje. Pasiruošusi Jums padėti, suprasti, pažinti patį save.

 

                                                                                                                                                       Jovita

 

Susisiekime

1 + 12 =