/*START - PROPER SCRIPT COLLAPSABLE MOBILE MENU DIVI CONSULTANT - 2022-08-24 - NVR*/ /*FINISH - PROPER SCRIPT COLLAPSABLE MOBILE MENU DIVI CONSULTANT - 2022-08-24 - NVR*/

REIKI TERAPIJA

Reiki terapija. Universali gyvenimo energija, spindulys, turintis pradžią bei pabaigą.
Spindulio pradžia egzistuoja Kūrinijos ištakose, o pabaiga yra ten, kur jį nusiunčiame mes.

Tai yra kelias kūno ir dvasios tobulėjimo link. Ši sąvoka apibrėžia gydymą rankomis, streso šalinimą bei meditacijos meną.

Šis metodas yra prieinamas visiems, nes mes visi esame ne tik fizinė struktūra, t.y. raumenys, kaulai, organai ir t.t., bet ir subtilių energijų sistema, kuria teka gyvybinė energija. Taigi, šis gydymo menas nepriklauso nuo amžiaus, intelekto, išsilavinimo ar dvasinio išsivystymo lygio – jį visame pasaulyje naudoja įvairių religijų bei įsitikinimų žmonės.

 

Reiki terapija – alternatyvios medicinos gydymo būdas

 

REIKI – spindulio pavidalu suformuota išminties energija, kuri visada veikia duodančiojo ir gaunančiojo gerovės vardan. Ji padeda žmogui surasti geriausią sprendimą daugelyje gyvenimo situacijų.

Japonų k. universalioji gyvybinė energija – t.y. REIKI yra vienas iš alternatyvios medicinos gydymo bei dvasinio tobulėjimo būdų. Pagrįstas universalia, visur prasiskverbiančia gyvybine energija. Šis metodas yra skirtas psichinei ir fizinei žmogaus sveikatai palaikyti ar ją atkurti. Šio metodo paslaptį XX a. pradžioje išaiškino japonų tyrinėtojas Dr. Mikao Usui – atradęs raktą jis atvėrė REIKI terapijos galimybes ir leido jai atgimti.

Žodis REIKI susideda iš dviejų dalių – „REI“ ir „KI“:

„REI“ japonų kalba reiškia viską, kas egzistuoja mintyse bei formose – tai dieviška išmintis arba aukščiausioji jėga, visatos spindulys. Ši dalis apibūdina universalų ir beribį šios energijos aspektą;
„KI“ – tai energija, įkvepianti gyvybę kūrinijai. Ji reiškia universalią nepoliarizuotą Visatos bei gyvenimo jėgos energiją, kuri teka per visas gyvas esybes ir yra viso ko Visatoje šaltinis.

 

Gyvybinė Visatos energija, perduodama per rankas

 

REIKI terapija – tai viena iš Tibeto technikų, aprašytų slaptose Lotoso sūtrose I-II a.

Dr. Mikao Usui šio meno tyrinėjimui pašventė visą savo gyvenimą ir atrado raktą į tūkstantmečius skaičiuojančią gydymo rankomis tradiciją, kurios metu gyvybinė Visatos energija perduodama per rankas. Formulė, kurią dr. Mikao Usui rado Lotoso sūtrose – tai REIKI simboliai, kurie terapijos metu yra raktas į energijos perdavimą.

REIKI terapija ypatinga tuo, jog žmogui prieinama ji tampa ne praktikos, o iniciacijos dėka. Iniciacijų metu žmogus yra tarsi kanalas, kuriuo teka neutrali gyvybinė Visatos energija.

REIKI pasiekia visus egzistencijos lygius ir sugrąžina juos į pusiausvyros būseną. Ši energija sustiprina bei harmonizuoja tiek „duodantįjį“, tiek „imantįjį“. Meistras nukreipia energiją į kliento kūną ir taip stimuliuoja jo vidinį savigydos potencialą. Proceso metu yra pagreitinamas pakenktų organų bei negalavimų gijimas, atstatoma būtina sveikatos pusiausvyra bei gerovė: sureguliuojami fizinio, emocinio, psichinio ir dvasinio stabilumo procesai.

 

Kuo ypatingas šis terapinis gydymo būdas?

 

REIKI nuo kitų gydymo metodų skiriasi tuo, jog ji veikia priežastį, esančią mūsų energinėse struktūrose. Pokyčiai priežastiniame lygmenyje sukelia ne tik vidinio, bet ir fizinio kūno pokyčius. Suvokus problemos esmę, REIKI pagalba išlaisviname užblokuotą energiją, transformuojame ją į aukštesnio dažnio energijas ir įsileidžiame bei įtvirtiname savyje naują mąstyseną bei elgseną.

 

REIKI TAI:

– senovinė savęs gydymo ir pagalbos kitiems priemonė, kurios šaknys glūdi Tibeto Lotoso sūtrose;

– gydymo metodas, grįstas plaštakų prisilietimais ir perduodamas kontaktiniu ar netgi nuotoliniu būdu;

– suderinimo arba iniciacijos metu REIKI Meistro-Mokytojo rankų pagalba – aukščiausioji energija yra perduodama Mokiniui;

– vidinis kanalas, kuriuo teka Gyvybinė Visatos energija (jį turi visi, tačiau dažniausiai ne aktyvų);

– skirtas visiems, kurie nori susigrąžinti sveikatą, jėgas, atrasti harmoniją, atsipalaiduoti ir atgaivinti meilės bei laimės pojūčius.

 

Susisiekite su mumis ir užsiregistruokite Reiki terapijai.

10 + 3 =