/*START - PROPER SCRIPT COLLAPSABLE MOBILE MENU DIVI CONSULTANT - 2022-08-24 - NVR*/ /*FINISH - PROPER SCRIPT COLLAPSABLE MOBILE MENU DIVI CONSULTANT - 2022-08-24 - NVR*/

PAŽINK SAVE

 

Pažink save. Ar kada nors susimąstėte, kad galbūt savęs visai nepažįstate? Kad aplinkinių lūkesčiai, socialinės normos ir aplinka, kurioje esate, užgožė Jūsų vidinį AŠ? Kad besistengiant įtikti kitiems, pamiršote pagalvoti ko norite pats?

Jaučiate, lyg gyvenate ne savo gyvenimą. Veikla, kuria užsiimate neteikia džiaugsmo. Antroji pusė nesuteikia taip lauktos pilnatvės. O finansinė padėtis kas kartą kelia įtampą, o ne suteikia galimybes?

Galbūt taip yra dėl to, kad niekada nepaklausėte savęs, kuo norite būti, ką norite veikti, kam skirti savo meilę ir laiką? Galvojate, jog turite tiek, kiek nusipelnėte ir negalite tikėtis nieko geriau?
Neklaidinkite ir nenuvertinkite savęs. Jūs esate vertas pačio geriausio, tiesiog kažkas Jus įtikino priešingai.

 

Pažink save ir išdrįsk pradėti gyventi savo gyvenimą

 

Nepažinodami savo vidinio Aš, negalime iš tikrųjų patenkinti savo poreikių. Mes jų tiesiog nežinome. Klausomės aplinkinių, vadovaujamės jų nuomone ir patarimais. Ir vis jaučiame, tarsi siela blaškosi ir neranda ramybės. Nemiga, stresas, įtampa ir nuolatinės laimės jausmo paieškos.

Kodėl aplink mane tokie žmonės? Kodėl negaliu rasti antrosios pusės, kuri mane nuoširdžiai mylėtų ir vertintų? Kodėl, atrodo, dirbu daugiau nei kiti, tačiau finansinės gerovės taip ir nesusikuriu?

Tokie klausimai dažnai kamuoja tuos, kurie niekada neišdrįso pažvelgti į savo vidų. Savo sielą. Savo tikrąjį aš. Leiskite man padėti, leiskite suorganizuoti Jums pačią svarbiausią gyvenime pažintį. Pažintį su pačiu savimi.

 

Aš nedarau stebuklų, aš padedu atrasti stebuklą Tavyje

 

Negaliu Jums pažadėti jokių stebuklų, nes sužeistą sielą pagydyti sunkiau, nei sužeistą kūną. Tačiau aš pažadu pasitelkti visą savo patirtį ir žinias, kad bendromis jėgomis, įvairių praktikų ir terapijų metu, atrastume stebuklą, glūdintį Jūsų viduje. Jūsų tikrąjį Aš.
Pamilę save ir patikėję savo jėgomis, patys pasieksite savo svajonių išsipildymo, sugrąžinsite harmoniją į savo santykius ir gyvenimą. Pajusite vidinę ramybę. Atsikratysite varginančios vidinės įtampos ir iš tiesų, pagaliau pradėsite mėgautis gyvenimu.

Susisiekite su manimi ir pradėkime pačią gražiausią Jūsų gyvenimo kelionę – kelionę į Save.

 

                                                                                                                                                       Jovita

 

Susisiekime

7 + 11 =