/*START - PROPER SCRIPT COLLAPSABLE MOBILE MENU DIVI CONSULTANT - 2022-08-24 - NVR*/ /*FINISH - PROPER SCRIPT COLLAPSABLE MOBILE MENU DIVI CONSULTANT - 2022-08-24 - NVR*/

GINTARO TERAPIJA

Gintaro terapija visai šeimai

Gintaro terapija. Gintaras yra pagrindinis mūsų, Baltijos šalių brangakmenis, turintis be galo daug ypatingų, magiškų gydomųjų galių. Gintaro terapija – tai dvasios bei kūno gydymas gintaru, tinkantis ir be galo reikalingas visai šeimai. Tokia terapija – neatsiejama kasdienybės dalis, kurios dėka žmogus tampa gyvybingesnis ir kūrybiškesnis.

Žmogų beveik kasdien sekina stresas, sunkus protinis ar fizinis darbas, vargina rūpesčiai, nuolatinis skubėjimas, nerimas. Savęs gailėjimasis ar bandymas padaryti daugiau ir geriau, nei iš tiesų gali. Toks savęs išsunkimas ir įtampa daro neigiamą įtaką tiek vidinei, tiek išorinei žmogaus savijautai.

Aktyviai naudojamas gintaras ne tik kompensuoja Jūsų prarastą energiją, bet ir skatina energetinius ląstelių procesus, suteikia joms teisingą pirmapradę informaciją, atjaunina ir pamaitina odą, pagerina ne tik fizinę, bet ir psichinę savijautą. Gintaras neturi jokio šalutinio ir kenksmingo poveikio ar kontraindikacijų. Šis akmuo yra itin draugiškas, natūralus gamtos mineralas, suteikiantis žmogui harmoniją.

Gintaro terapija visai šeimai

Gintaro terapija – pagalba kūnui

Gintaras terapiškai veikia tiek kūną, tiek protą. Naudodami gintaro dirbinius, pajusite sumažėjusį nuovargį, ilgalaikį nuovargį ir išsekimą
Gintaras padeda gydyti traumas, malšina sąnarių ir nugaros, sumušimų ir sutrenkimų skausmus. Todėl itin aktualu sportuojantiems, mėgstantiems fiziškai aktyvų laisvalaikį.

Taip pat gintaras gerina kraujotaką. Padeda greičiau išnešioti maisto medžiagas po visą organizmą.

Sušvelnina virškinimo sutrikimus. Tam labai pasitarnauja gintaro pagalvėlė, laikoma ant pilvo. Mažindama nemalonius pojūčius pilvo srityje.

Normalizuoja rūgščių pusiausvyrą organizme.

Pašalina nemigą ir nerimą, gerina miego kokybę, padeda geriau pailsėti, atgauti daugiau jėgų miego metu.

Sumažina gerklų skausmus, todėl ypač aktualu ligų sezonu, kaip natūralus būdas padėti sau greičiau pasveikti. Bei sumažina ligos simptomus, nemalonius pojūčius.

Pagerina dėmesio koncentraciją, lengviau susikaupti, produktyviau dirbti bei geriau pailsėti po darbo.

Vienu metu veikia stuburą, raumenis, visus vidaus organus ir harmonizuoja jų veiklą bei bendrą psichoemocinę būklę.

Terapiniai žaislai

Gintaro pagalba asmenybei

Gintaras raminančiai veikia protą. Todėl yra labai naudingas tiek mažyliams, kuriems dar sunku suvaldyti savo emocijas. Tiek suaugusiems, ypač tiems, kuriuos lengva „išmušti iš vėžių“.

Sugeria neigiamą energiją. Žaislai, užpildyti gintaru, yra puiki dovana vaikams.

Padeda įveikti stresą ir nerimą. Gintaro terapija ypatingia aktuali tiems, kurie dirba emociškai ir fiziškai sunku, įtemptą darbą.

Padeda susikaupti ir sutelkti dėmesį. Tai ypač aktualu mokyklinukams, kuriems dažnai būna sudėtinga susikaupti, ilgiau išlaikyti sutelktą dėmesį. Bei suaugusiems, norintiems užsiimti saviugda, tobulėjimu.

Vienu metu veikia visą žmogaus kūną, įskaitant visas čakras

Stiprina holistinių masažų poveikį, subalansuoja bendrą žmogaus būklę. Padeda greičiau atsistatyti ir atgauti jėgas.

Puikiai tinka jogai ir meditacijai, sustiprina jų gydantį ir terapinį poveikį.

 

Gintaro gaminių asortimentą galite apžiūrėti čia.